Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 20.09.2017 10:48:23 

MEDVĚDOVY OSOBNÍ STRÁNKY

VZKAZY
22.09.2017
• Mářa  |  22.09.2017 19:50:33  |  IP: 142.4.---.---
Jo a ještě dodám, že nechápu proč jsi jí rovnou nezažaloval za křivý obvinění. A stejně tak toho pošuka hekinena co tam na tebe roky vymýšlel trapárny aby tě co nejvíc poškodil.

17.09.2017
• Mářa  |  17.09.2017 09:06:56  |  IP: 142.4.---.---
Souhlas a už je mi z nich zase šoufl a vůbec zvláštní je, že ten Fénix jak jsi ho zminil je podle mýho názoru viník celýho toho jejího obviňování stalkingem a anonymama a ten jako jedinej tam zůstal pod dalšíma x-nickama a adminem nebanován.
Tady ti něco uniklo, jen slizkej had s chováním řeznickýho psa se dokáže proplazit mezi tyhle lidský ukecaný trosky.
No už se k tomu nechci vracet, přeci jenom se mám rád a netrpím chorobnou touhou se k tomu vracet, ale svědek jsem byl... :-(
Zdař medvěde.

16.09.2017
• Medvěd  |  16.09.2017 19:46:21  |  IP: 86.49.---.---
Role litované chudinky v podstatě patří k jejich diagnóze. Je to poměrně účinná páka jak manipulovat a ovládat jiné lidi. Pokud ale kvůli tomu někoho falešně obviní ze stalkingu nebo dalších podobných věcí, je třeba okamžitě jednat. Ne na fóru, ale jít po faktech, vyvracet obvinění nikoli slovně, ale fakticky.

Já jsem v Radčině případu udělal chybu, že jsem se bránil nejdříve na fóru. Místo toho jsem měl jít okamžitě na VZP a zeptat se jich na ten anonym, z jehož autorství mě obvinila. Buď by se prokázalo, že nic takového neexistuje, nebo - pokud by něco takového existovalo, přímo na místě bych se od toho distancoval a zeptal se, proč jejich zaměstnanec někoho bez jakýchkoli důkazů veřejně obviňuje - notabene klienta jejich pojišťovny. No, nestalo se... Nedocenil jsem v tu chvíli Radčinu zvrhlost a podlost. Podle mě od samého začátku moc dobře věděla, že jsem nic takového nepsal.

Já se na NaKole taky nepohybuju. Vlít jsem tam teď jen kvůli tomu Újezďákovu debilnímu obvinění, že jsem pod cizím jménem založil téma o cyklistických oblečkách. Pokud tam o mě skutečně nestojí, dají si příště pozor, aby mi nezavdali příčinu zase něco uvádět na pravou míru. Na druhou stranu jim tam asi chybím, když si mě pořád berou do huby...

Před pár týdny jsem si velmi výhodně koupil použité kolo - levné a ve vyníkajícím technickém stavu, ale musím si ho pro své potřeby trochu upravit. Docela bych býval ocenil nějaké rady nebo doporučení, ale když jsem si představil, co by se dělo, kdybych na fóru vznesl nějaký technický dotaz, raději si poradím sám.

Seznamy lidí, kteří se tam ke mně chovali nebo dosud chovají nepřátelsky, si nedělám. Na tuhle hru na kádrováka se mi fakt nechce přistupovat. Vašek i Jitka mě jen zklamali tím, že se postavili na Radčinu stranu, aniž si ověřili fakta (nebo je znali, a přesto dali přednost cestě nejmenšího odporu). Ale že bych je považoval za nepřátelské osoby, to opravdu ne. Stejně tak Lelek mi nikdy nijak neublížil. Myslím si, že je dost jiná povaha než Ronda... No a u ostatních, co mě tak nenávidí, je to dáno jejich netolerancí k odlišnému politickému názoru.

Na tom je zajímavá jediná věc: Nositelé určitého typu názorů jsou méně tolerantní ke svým názorovým oponentům. To je ten politický fašismus: Prosazují svůj pohled navzdory výsledkům voleb (boj proti krajským koalicím s komunisty, dehonestace přímo zvoleného Zemana...). Z druhé strany nic podobného jako zpochybňování nebo nerespektování výsledků voleb nevidím.

Já žádné přátele vědomě nehledám a nehledal jsem je ani na NaKole. Tyhle věci musí vznikat spontánně. Člověk si tak ušetří zbytečná zklamání. Já jsem se nejvíce zklamal ve Fénixovi, který osciloval mezi dvěma extrémy: Chvíli se tvářil jako nejlepší kamarád a za chvíli jsem byl nepřítel na život a na smrt. A udělal to několikrát. V těchto případech je lepší, když to skončí v poloze "nepřítel", protože z toho pak už nevznikne (další) zklamání.
• Mářa  |  16.09.2017 09:57:31  |  IP: 142.4.---.---
S tím souhlasím, je to výstižné a ucelené a přesně to sedí.
Ovšem musíš uznat jak dobrý tah je ze sebe přede všemi udělat pronásledovanou neboli stalkovanou chudinku, najednou je z dobráka žebrák a ubožák a to se také stalo. Pak si mohla dovolit cokoliv ke komukoliv, krytá vším pí. Vrtalovou.

Tehdy jsem byl tím šokován a musel odejít, protože mít cokoliv společného s Rondou, Lelkem, Vaškem, Pepíkem a dalšími, kteří si nevidí ani na špičku nosu nemohu.
Těch lidí na které ona ukázala a ihned to s nimi šlo z kopce bylo hodně, nejenom ty.
Lepší je jít jinam, hledat jiné přátele než se v tom šťourat a konfrontovat, dělat si dokola zle je naprostá ztráta času.

Doporučuji to samé, ale ty tam stále chodíš, asi máš tu sebemrskačskou potřebu.
No máš to fakt zapotřebí?

A třeba s nima nakonec najdeš společnou řeč a souhlasit, paušalizovat a kopat do ostatních.
• Medvěd  |  16.09.2017 01:02:48  |  IP: 86.49.---.---
Tyhle patologické osobnosti nezajímá, jak věci skutečně jsou. Oni sami prostě ROZHODNOU, co je pravda. A v takovém případě už pak samozřejmě nediskutují, nezjišťují fakta. Ta jsou pro ně nadbytečná a rušivá. Pravda je pro ně definována tím, že si to myslí oni. Jim připadá normální, že někoho z něčeho obviní, a pak už to samo o sobě považují za důkaz viny. Oni jsou zároveň žalobci i soudci. A nejlépe ještě vykonavatelé rozsudku. V politické rovině takhle uvažují fašisti. Ti také nediskutují - u nich rozhoduje síla. Pravdu má vždy ten, kdo je hlasitější, silnější, bezohlednější a nebezpečnější.

14.09.2017
• Mářa  |  14.09.2017 20:46:16  |  IP: 142.4.---.---
Jo sledoval jsem tu vaší zápletku a ovšem nejlepší bylo obvinění z věcí který dělá sama aby se to nepoznalo, jak promyšlené, dojímalo mi to k slzám. Asi si myslí, že jsme všichni blbci nebo myslí, že je bůh sám.

13.09.2017
• Medvěd  |  13.09.2017 20:30:00  |  IP: 86.49.---.---
Jestli je Ronda "stará struktura", nevím a ani to neřeším. U Radky jsem si tím naopak prakticky jistý. Posuzuju lidi podle toho, jak se chovají TEĎ. Teprve potom je možné spekulovat o tom, z čeho jejich postoje a počínání pramení. Ale to budou vždycky jen spekulace.

Co je důležité, je, že se příliš nemění VZORCE CHOVÁNÍ. Je mi vlastně dost jedno, jestli dnešní udavač udával i za komunistů nebo za Protektorátu. Pokud ne, je to nejspíš jen tím, že k tomu tenkrát jen nedostal příležitost. Na věci se tím vůbec nic nemění. Je za tím sociální patologie vycházející z takřka absolutní absence vyšších emocí. To ale neznamená, že by je nedokázali sami často velmi dobře předstírat. Těmhle osobám je prostě úplně jedno, co cítí jiní lidé. Jejich hlavní snahou je manipulovat a ovládat své okolí. Emoce lidí ve svém okolí dokáží jen zneužívat ve svůj prospěch. Oni touží po uznání a obdivu, chtějí si lidi ve svém okolí podřizovat, tudíž nesnesou od nikoho jakoukoli kritiku nebo projev samostatného myšlení. Oni žijí v naprostém přesvědčení, že to, jak se oni chovají k druhým, si nikdo nesmí dovolit k nim. Ty, co se jim nepodřídí, se pak snaží prostě zničit a zadupat do země.

Ano, jediná účinná metoda, jak se před těmito sociopaty chránit, je ukázat jim, že se jich nebojím, že se jimi zmanipulovat nenechám, ale pak jim jít z cesty. Bojovat proti nim nemá cenu - nikam to nevede. Jejich chování prostě nelze korigovat. To oni se naopak cítí povoláni k tomu, aby korigovali (ve svůj prospěch) chování těch druhých. Kromě toho boj proti nim je předem ztracený, protože oni mají tu výhodu, že na rozdíl od psychicky zdravých lidí nemají absolutně žádné zábrany.
• Mářa  |  13.09.2017 11:15:07  |  IP: 142.4.---.---
Medvěde,
Ronda je jen stará struktura, to on spolu s R. Jandovou dělali lidem problémy při pouhém nesouhlasu s jejich úzkoprsými názory, kterými ovlivňovali lehce ovladatelné jedince a opilce.
Ovšem dalo se vypozorovat, že v několika lidech nevzbudili důvěru žádnou a ti raději odešli než se s nimi zbytečně dohadovat a nechat na sebe plivat.
Tys to neudělal a tak sis to užil v plný parádě, kašli na ně a budeš mít svatý pokoj nebo proč dráždit hada bosou nohou??
Já jsem z těch co na ně hodil bobek hned.

10.09.2017
• Medvěd  |  10.09.2017 14:32:22  |  IP: 86.49.---.---
Staré křivdy (myslím ty opravdu staré, jako jsou ty Radčiny) připomínám už málokdy. V podstatě jen když se o tom zmíní někdo jiný. Vznikají ale nové - jako například to nedávné vyhrožování a vydírání od Rondy. To je docela čerstvé - to udavačské individuum si myslelo, že dosáhne mého odchodu z NaKole vyhrožováním, že mě udá příslušným úřadům pro mé politické názory. Nevím, které úřady měl na mysli, ale nejspíš některou z tajných služeb.

Na nějakou dobu jsem se stáhnul sám a dobrovolně (spíš v důsledku znechucení), ale pokud se tam o mě někdo (Újezďák) otírá, kdykoli tam někdo napíše nějaký blábol (jakási Edita), mám právo se bránit nebo na to aspoň nějak reagovat. Výsledkem bylo, že Ronda zopakoval své výhrůžky nebo dokonce už něco někam poslal. Lidé se prostě nemění. I to je dost dobrý důvod občas připomenout, čeho byli určití jedinci schopni dříve a čeho jsou tedy nejspíš schopni i dnes.

Ronda si nejspíš myslel, že jsem se na Nakole odmlčel v důsledku jeho výhrůžek. To je ovšem to poslední, co bych udělal. Vyděračům se prostě neustupuje. V opačném případě by se jim tím dávalo najevo, že tahle hnusná metoda funguje, a oni své odporné chování pak budou nejen opakovat, ale i stupňovat. Taková je neúprosná logika tohoto sociálně patologického chování.

On se tedy v okamžiku, kdy mi začal psát své výhrůžky, vloupával do otevřených dveří - byl jsem v tu chvíli už dávno rozhodnutý (alespoň na čas) zmizet. Už jen proto, že k tématu, které se jemu tak zajídalo, jsem řekl vše, co jsem chtěl. Pokud by se o mně Újezďák nezmínil, nebo kdybych na tu zmínku čirou náhodou nenarazil, neměl bych sebemenší důvod se tam v tuto chvíli vracet.

Teď jsem se už zase stáhnul. Moje přítomnost na NaKole určitě zase několik měsíců až let vůbec nehrozí. Snad jen v případě, že bych se dověděl, že o mně tam zase někdo cintá nějaká podezření nebo bych pocítil potřebu komentovat nějakou zahraničně-politickou událost. Ale to by muselo být něco opravdu velkého... I když vlastně ani nevím, proč bych měl reagovat zrovna tam. Možná proto, že si chci užít, jak mi poslední události postupně dávají za pravdu.

07.09.2017
• sigi  |  07.09.2017 11:09:02  |  IP: 162.220.---.---
Medvede clovece je sice dobry si pripominat ceho jsou ta individua z nakole schopny a predevsim ceho byla a je schopna radka jandova ale uz je to ohrana stara pisnicka nemyslis?

Chovej se jako clovek myslici a ne jako ublizenej mamlas.Nový vzkaz
nick  
text
 
 
644-7devět  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist