Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 14.01.2018 00:27:54 

MEDVĚDOVY OSOBNÍ STRÁNKY

VZKAZY
21.01.2018
• stan  |  21.01.2018 10:32:46  |  IP: 158.69.---.---
Ono není vůbec žádným tajemstvím, že ze svýho taťky popeláře dělá čas od času paroháče, ale že by i s tímto valibukem? Viděl jsem ho dvakrát na vyjížďce zpod baranďáku a je to dle mi slušnej chlap a pak profesor ČVUT.
A pokud jí zajistil dobrý prospěch a nakonec diplom pak jde všechno stranou.
Radka v tom umí chodit, tak nezáviď.

16.01.2018
• Medvěd  |  16.01.2018 22:25:06  |  IP: 86.49.---.---
"Vracet se" je pro danou situaci opravdu hodně silné slovo. Vracím se vždy po několika letech a vždy maximálně na pár týdnů. To opravdu není ani hodno pozornosti. Můj "problém je v tom, že nemůžu vystupovat pod svou původní přezdívkou. Když chi tedy přispět,musím si vytvořit nový účet. Pak to vypadá, jako když se vyžívám ve změnách identity, což je samozřejmě děsnej "hřích", zvlášť když mi nedají jinou možnost. Ti, kdo pamatují moje působení (zhruba 2007 až 2010), si pak dělají sport z toho, jak rychle se jim podaří mě zase vyštvat. Není bez zajímavosti, že jejich agresivita a bezzásadovost má gradující tendenci. Příště mi už nebudou "jen" vyhrožovat udáním na státní polici, ale rovnou mě asi půjdou zastřelit.

"Radka je podlá mrcha, to ví každej"... Tak tohle by se mělo tesat do kamene a každý nováček na fóru by si to měl na tom šutru povinně stokrát přečíst. Hlavně mi nikdy nebylo moc jasné, co dělá na cyklistickém fóru se svými výkony prakticky v řádu stovek kilometrů ročně...

"Mamuta" jsem nezažil, takže vůbec nevím, o co jde, ale dokážu si to živě představit. Úroveň diskuse setrvale klesá úměrně snižujícímu se počtu pravidelných přispěvatelů a počtu zveřejněných příspěvků (za poslední 4 roky zhruba o polovinu). Mám pocit, že Vrtalovi na to už zcela kašlou a nechávají to už jen dožít.

15.01.2018
• .  |  15.01.2018 18:58:42  |  IP: 142.4.---.---
Vracíš se tam furt a pak se divíš, že tě tam nechcou, když se tam proflákneš s nějakou kravinou.
Radka je podlá mrcha, to ví každej a ten kdo ne tak by měl vědět, že seznam použitejch lidí je už dost dlouhej na to aby se to dalo ututlat nebo vymazat jak záhadně vš z nakole mizí.
Jeden z posledních by moch vyprávět, byl to mamut, dala za vodměnu (za vysvědčení) a pak dostal kopačky, když už ho nepotřebovala. Medvěde voni toho nakecaj a většinou jsou to jen bláboly co se nuděj v práci, kde se nuděj jako vona v pojišťovně.

13.01.2018
• Medvěd  |  13.01.2018 23:06:15  |  IP: 86.49.---.---
Nevím, co je "rudá prdel", ale předpokládám, že máš na mysli moje levicové názory. V tom ti musím dát za pravdu. Jenže pojem "levice" je dnes tak pokroucený, že si troufám tvrdit, že s většinou lidí, kteří se dnes hlásí k levici, bych si neměl co říct nebo bych se s nimi rovnou pohádal.

Takže pokud za levici budeme považovat politický program směřující k vyrovnávání neopodstatněných sociálních rozdílů, pak ano - jsem levičák. Ale to je tak asi všechno. To, co se dnes prohlašuje a považuje za "liberální levici", tj. "Vítači", "Sluníčkáři" a "Pražská kavárna", kteří svou "levicovost" vyjadřují vítáním ekonomických migrantů z muslimských zemí, podporou a propagací nejrůznějších (pro mě někdy až nepředstavitelných) sexuálních úchylek, je pro mě dnes "nepřítel č. 1". Stejně jako se považuju za výrazně "zeleného", ale tvrdě odsuzuju "úsporné" žárovky, nevzhledné větrníky, spalování biomasy nebo povinných biosložek v jinak fosilních palivech.

Co se týče vztahu k minulému režimu, rozhodně jsem mu aktivně nesloužil a dokonce jsem od něj párkrát utržil citelnou facku. Do pozice "anti-antikomunisty" mě dotlačila až životní zkušenost z posledního čtvrtstoletí. Rozdíl mezi mnou a Radkou je tedy v tom, že ona byla vždy (tedy za komunistů i teď) výrazně prorežimní (protože je to výhodné), a já v podstatě v obou režimech kritický, což je v obou případech naopak dost nevýhodné. Takže bych poprosil: Nesrovnávat nesrovnatelné. Já jsem se tím "levičákem" stal až po Listopadu.

A poslední věc: Je možné, že v době, kdy jsem přispíval do diskuse NaKole.cz, byly některé mé příspěvky možná provokativní, ale rozhodně jsem neaplikoval to, co Radka, tj. že bych někam hodil "bombu" a pak se stáhl a pásl se na tom, jaký rozruch to vyvolá. Naopak jsem se toho případného "rozruchu" vždy aktivně účastnil. A hlavně mě upřímně udivuje, že moje osoba je na NaKole stále ještě předmětem zájmu. To, že se tam občas na chvíli vrátím (samozřejmě pod jiným nickem, protože ty původní mi jsou důsledně mazány), je dáno jen tím, že se o mně nepěkně mluví a já v určité fázi už cítím potřebu se bránit.

05.01.2018
• já  |  05.01.2018 08:55:05  |  IP: 212.83.---.---
Milý Zdeňku, pokud jsi vše dobře sledoval tak by ti zajisté neuniklo, že medvěd je horší rudá prdel a v jeho příspěvcích najdeš stejný manipulátorský hejty až si občas říkám, že to nemůže mít v hlavě v pořádku. Takovej ten výkřik do tmy a pak se běží schovat. Jinak o Raduně si taky myslím svý , no nic du makat čus bando.

02.01.2018
• Źdeněk  |  02.01.2018 11:56:55  |  IP: 158.58.---.---
Jsi jako vždy naivní, je to jen lhostejnost využitá právě takovými jako je ona, dostat je na svou stranu je jednoduchý a nic to nestojí.
Předhodit jim sousto a pak se už jen baví a občas přihodí další manipulace.
Fakt nevím cos čekal od alkoholičky, komoušský svazačky a vychovatelky ssm, s potomkem rodiny celý v ksč a stb, nakonec vdaná za popeláře asi aby vůbec měla děcka.
To udělá přesně takovou jedovou babiznu se kterou jsi měl tu čest a nejenom ty co jsem slyšel.
• Medvěd  |  02.01.2018 08:59:34  |  IP: 86.49.---.---
Je to bohužel tak... Hloupí lidé se chtějí za každou cenu bavit. A více zábavy jim rozhodně přinesou zlí a bezohlední "extrovertní" lidé, kteří budou zesměšňovat nebo pomlouvat někoho jiného, než nějací nezajímaví introverti, kteří nahlas přemýšlejí o dobru a zlu. Nejvíc zábavy si tihle ubožáci užijí, když mohou pozorovat šikanu, která se jich netýká, a pást se na rozpacích a utrpení zvolené oběti. Přímo extatickým až orgastickým vyvrcholením jejich zvrhlé zábavy pak pro ně je, když si mohou řádně přisadit a oběť triumfálně "dorazit". Budiž jim ale přáno. Naprosto nepochybuji o tom, že se jim to někdy v nějaké podobě vrátí.
• Źdeněk  |  02.01.2018 06:40:03  |  IP: 158.58.---.---
není trestný čin
• Źdeněk  |  02.01.2018 06:38:22  |  IP: 158.58.---.---
To je ale všem úplně jedno, měl bys dávno vědět, že lid miluje záporáky a zákeřňáky jako je Radka Jandová a ty jako hloupej klaďas seš předem na odpis. Lid jsou jen opice, pokud se jich to samotných netýká tak to trestný čin. :-D

27.12.2017
• Medvěd  |  27.12.2017 14:53:20  |  IP: 86.49.---.---
Srovnat v palici by si to měl ten, kdo si myslí, že když někdo z něčeho obviní, musí být dotyčný automaticky vinen, automaticky odsouzen a automaticky potrestán. Jestli někdo "musel" podávat trestní oznámení, je to JEHO věc. Jeho věcí to ale přestává být, když za pachatele veřejně označí někoho, kdo s tím nemá nic společného. Pak je to křivé nařčení a dotyčný udavač a nactiutrhač by měl nést následky.

Znáš ten vtip, kde se baví dva před barákem a jeden povídá: "Podívej, támhle jde ten Novák, kterému už dvakrát vyloupili byt a nedávno ho i přepadli na ulici. To musí být pěknej gauner..."

A ještě něco: Já někoho otravuju? Navíc nějaké slušné lidi? Kdy a kde? Že by zase nějaké falešné obvinění? Čekám, že se se za pár měsíců zase objeví někdo, kdo se na tohle obvinění odvolá a bude ho považovat za "důkaz", že jsem někde někdy někoho otravoval... Zapiš si milý debile za uši: OBVINĚNÍ NENÍ DŮKAZ. Naopak - Křivé nařčení a pomluva jsou trestné činy.Nový vzkaz
nick  
text
 
 
632+2sedm  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist